ZIDANE

Naam: ZIDANE
UELN: 528008201900249
Chipnummer: 528210004916151
Kleur: LICHTE VOS
Stokmaat: 1,46m
Stamboek: STAMBOEK
Ras: Rijpony
Discipline: Allround
Predicaten: Stb Röntgen
Status: GOEDGEKEURDE HENGST (ARCHIVED)
Geboortedatum: 23-05-19
Geslacht: HENGST
Bloedpercentage: 64.13% ox 12.78% xx
Fokker: DHR. PIET VERKERK
Zidane is goedgekeurd in 2022 en is verkocht voor de sport naar het buitenland.
Zidane heeft in 2023 niet deelgenomen aan het NRPS verrichitngsonderzoek.

9-9-2023 Kampioen 4-jarige springpony's op het Dutch Pony Championship 2023
Test Datum Resultaat
CA 14-03-22 Geen drager
SCID 25-03-22 Geen drager
LFS 14-03-22 Geen drager
RÖNTGEN 27-09-21 voldoet aan NRPS-norm
SPERMA 09-03-22 Goed

Pedigree van 'ZIDANE'

ZIP NRPS 528008070277107 2007
Stb Keur Prestatie-sport
VOS 1,46m
ZODIAK NRPS NRA STB 90.10 1986
Stb Prestatie sport & fok Preferent
BRUIN 1,61m
ZION KWPN 81.4808 1981
Stb
BRUIN 1,62m
LUCKY BOY XX B 1843 1966
Preferent Keur
PALATINA KWPN 16770 1974
Stb Keur Prestatie-fok Preferent
TRICIA KWPN 26901 1977
Stb Prestatie-fok Preferent
BRUIN 1,64m
NABUUR KWPN 136STB-H 1972
Stb
ELFJE KWPN 4383 1969
Stb Keur
ELVIRA NRPS NPA 981233.90 1990
Stb Prestatie-fok Preferent
VOS 1,45m
E-BOY NRPS NPA STB 89.2 1986
Keur
BRUIN 1,46m
EDUARD NRPS NPA STB 83.5 1980
Stb Keur Preferent
ELSMIR NRPS NRA STB 84.13 1980
Preferent
HELWA NRPS NPA STB 87.47 1984
Stb Keur
VOS 1,47m
MUFAQ OX AVS A 1201 1976
Keur Preferent
PUR GASAKIE NRPS NPA STB 82.146 1979
Stb Keur Preferent
KARINA NRPS 528008060082406 2006
Stb Voorlopig keur Preferent
VOS 1,45m
KIEROW VAN KLAVERBORCH NRPS NRA 940828.94 1994
Stb Prestatie-sport
BLAUWSCHIMMEL 1,52m
KARNAVAL OX RASB A 7048 1987
BRUIN 1,53m
NAFTALIN OX RASB N 199 1977
KARINKA OX RASB RASB 377#21(8-8-2-1) 1974
SUNLIGHT NRPS NPA 9101267.88 1988
Stb Ster Prestatie-fok Preferent
SCHIMMEL VOS GEBOREN 1,47m
MUFAQ OX AVS A 1201 1976
Keur Preferent
BELINDA NRPS NPA STB 83.46 1976
Stb Keur Prestatie sport & fok Preferent
EMIERA NRPS NPA 980621.98 1998
Stb Keur Prestatie-fok
BRUIN 1,46m
NIEUWMOEDS ERASCO NRPS NPA 920013.89 1989
Stb
VOS 1,47m
NETRON OX AVS A 2713 1982
TASHMIRON NRPS NPA STB 88.107 1985
Stb Keur Preferent
AMIERA VAN DE TRUDIE'S HOEVE NRPS NPA STB 90.111 1987
Ster Preferent
DONKERBRUIN 1,43m
MUFAQ OX AVS A 1201 1976
Keur Preferent
MARINA VAN DE TRUDIE'S HOEVE NRPS NPA STB 86.123 1983
Stb Ster Preferent

Nieuws van 'ZIDANE'

woensdag, februari 16

Tijdschema HK donderdag 17 februari

ERMELO - Hier volgt het tijdschema voor de hengstenkeuring donderdag 17 februari 2022 .  17 februari, aanvang 8:30 uur: Presentatie op de harde bodem voor rijponyhengsten en lineair scoren. Dressuur 1 Nashville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Burgthoeve’s Iscarco 2 Noxville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Conrad SR 3 Monaco WNE 2018 FS Mr. Right x Sorento 4 Dirty Dancer NF 2018 Dreidimensional AT x Don Carino du Bois 5 Dresscode Capriccio 2019 Steendieks Cantucinni x Dornik B 6 Geronimo Taonga 2019 Golden West x FS Don't Worry 7 Day Dream NF 2019 Dreiklang AT x Don Carino du Bois 8 Cream de Luxe DV 2019 Cassanova du Bois x Veenstra’s Promise   Allround 9 Isala's Linnaeus 2018 Leuns Veld's Winston jr x Krimh ox 10 Linton 2019 Leuns Veld's Winston jr x Compagnon’s Humphrey 11 Wonder Boy FN 2019 Leuns Veld's Winston jr x Don Cremello du Bois 12 Lisandro   2019 Leuns Veld's Winston jr x Le Matsjo 56 Veenstra's O'Ryan 2019 Jonker's Jayden x Le Matsjo 13 G-Star 2019 Genscher x Der Feine Lord 14 Cooper van het Gildeland 2019 Coer Noble x Kinetic Wizard 15 Leopold 2019 Le Matsjo x Morgenland’s Fabian 16 Davinci JVDB 2019 Nightfever II x Orchard Red Prince 17 Zidane 2019 Zip x Kierow van Klaverborch   Springen 18 Si Joli du Vi 2019 Stopelholms Jumper x Zorba du Vi 19 Mc Creamy van 't Heike 2019 Mc Jonnas x Quito de Baussy 20 Gaio van de Vennehof 2019 Glasgow van 't Merelsnest x Kanshebber 21 PAV Schlaufuchs 2017 Szenario x Nico the Champ   10.00 uur: Groep 1 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 1 Nashville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Burgthoeve’s Iscarco 2 Noxville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Conrad SR   10:15 uur Groep 2 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 3 Monaco WNE 2018 FS Mr. Right x Sorento 4 Dirty Dancer NF 2018 Dreidimensional AT x Don Carino du Bois 5 Dresscode Capriccio 2019 Steendieks Cantucinni x Dornik B 6 Geronimo Taonga 2019 Golden West x FS Don't Worry 7 Day Dream NF 2019 Dreiklang AT x Don Carino du Bois 8 Cream de Luxe DV 2019 Cassanova du Bois x Veenstra’s Promise   11:30 uur Groep 1 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 2 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag   11:45 uur Groep 3 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 9 Isala's Linnaeus 2018 Leuns Veld's Winston jr x Krimh ox 10 Linton 2019 Leuns Veld's Winston jr x Compagnon’s Humphrey 11 Wonder Boy FN 2019 Leuns Veld's Winston jr x Don Cremello du Bois 12 Lisandro 2019 Leuns Veld's Winston jr x Le Matsjo 56 Veenstra's O'Ryan 2019 Jonker's Jayden x Le Matsjo   aansluitend Groep 4 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 13 G-Star 2019 Genscher x Der Feine Lord 14 Cooper van het Gildeland 2019 Coer Noble x Kinetic Wizard 15 Leopold 2019 Le Matsjo x Morgenland’s Fabian 16 Davinci JVDB 2019 Nightfever II x Orchard Red Prince 17 Zidane 2019 Zip x Kierow van Klaverborch   aansluitend Groep 5 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 18 Si Joli du Vi 2019 Stopelholms Jumper x Zorba du Vi 19 Mc Creamy van 't Heike 2019 Mc Jonnas x Quito de Baussy 20 Gaio van de Vennehof 2019 Glasgow van 't Merelsnest x Kanshebber 21 PAV Schlaufuchs 2017 Szenario x Nico the Champ   13:40 uur Groep 3 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 4 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 5 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag   14:05 uur 2e bezichtiging rijponyhengsten: dressuur Groep 1 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: dressuur Groep 2 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: allround Groep 3 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: allround Groep 4 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: springen Groep 5   Aanvang 15:00 uur: Presentatie op de harde bodem voor springpaarden en lineair scoren 22 Chilli v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Zilverstar T 23 Connawara v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Hamar 24 Chacco Rêve de la Vita WM 2019 Chacoon Blue x Nabab de Reve 25 Dakar Otra Vez 2019 Dakar VDL x Up to Date 26 Daryus van het Poeleind Z 2019 Dominator 2000 Z x Nabab de Reve 27 Orakel 2019 Halifax van het Kluizenbos x Diarado 28 Juwel Q Z 2019 Jacquet-Go x Last Man Standing 29 Legend of Hassing H Z 2019 Levisto Z x Canabis Z Certificering: 30 Fabian 2019 Fonne Mundig R x Kentucky   15:40 uur Groep 7 Presentatie 4 jarige springhengst onder het zadel 23 Connawara v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Hamar   15:55 uur Groep 7 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 22 Chilli v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Zilverstar T 24 Chacco Rêve de la Vita WM 2019 Chacoon Blue x Nabab de Reve 25 Dakar Otra Vez 2019 Dakar VDL x Up to Date   aansluitend Groep 8 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 26 Daryus van het Poeleind Z 2019 Dominator 2000 Z x Nabab de Reve 27 Orakel 2019 Halifax van het Kluizenbos x Diarado 28 Juwel Q Z 2019 Jacquet-Go x Last Man Standing 29 Legend of Hassing H Z 2019 Levisto Z x Canabis Z 30 Fabian 2019 Fonne Mundig R x Kentucky   17:15 uur Groep 7 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 8 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag 1 17:30 uur 2e bezichtiging springhengsten Groep 7 aansluitend 2e bezichtiging springhengsten en certificeringshengst Groep 8