Tijdschema HK donderdag 17 februari

woensdag 16 februari

Tijdschema HK donderdag 17 februari

ERMELO - Hier volgt het tijdschema voor de hengstenkeuring donderdag 17 februari 2022

17 februari, aanvang 8:30 uur: Presentatie op de harde bodem voor rijponyhengsten en lineair scoren.

Dressuur

1 Nashville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Burgthoeve’s Iscarco

2 Noxville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Conrad SR

3 Monaco WNE 2018 FS Mr. Right x Sorento

4 Dirty Dancer NF 2018 Dreidimensional AT x Don Carino du Bois

5 Dresscode Capriccio 2019 Steendieks Cantucinni x Dornik B

6 Geronimo Taonga 2019 Golden West x FS Don't Worry

7 Day Dream NF 2019 Dreiklang AT x Don Carino du Bois

8 Cream de Luxe DV 2019 Cassanova du Bois x Veenstra’s Promise

 

Allround

9 Isala's Linnaeus 2018 Leuns Veld's Winston jr x Krimh ox

10 Linton 2019 Leuns Veld's Winston jr x Compagnon’s Humphrey

11 Wonder Boy FN 2019 Leuns Veld's Winston jr x Don Cremello du Bois

12 Lisandro 2019 Leuns Veld's Winston jr x Le Matsjo

56 Veenstra's O'Ryan 2019 Jonker's Jayden x Le Matsjo

13 G-Star 2019 Genscher x Der Feine Lord

14 Cooper van het Gildeland 2019 Coer Noble x Kinetic Wizard

15 Leopold 2019 Le Matsjo x Morgenland’s Fabian

16 Davinci JVDB 2019 Nightfever II x Orchard Red Prince

17 Zidane 2019 Zip x Kierow van Klaverborch

 

Springen

18 Si Joli du Vi 2019 Stopelholms Jumper x Zorba du Vi

19 Mc Creamy van 't Heike 2019 Mc Jonnas x Quito de Baussy

20 Gaio van de Vennehof 2019 Glasgow van 't Merelsnest x Kanshebber

21 PAV Schlaufuchs 2017 Szenario x Nico the Champ

 

10.00 uur: Groep 1 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

1 Nashville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Burgthoeve’s Iscarco

2 Noxville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Conrad SR

 

10:15 uur Groep 2 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

3 Monaco WNE 2018 FS Mr. Right x Sorento

4 Dirty Dancer NF 2018 Dreidimensional AT x Don Carino du Bois

5 Dresscode Capriccio 2019 Steendieks Cantucinni x Dornik B

6 Geronimo Taonga 2019 Golden West x FS Don't Worry

7 Day Dream NF 2019 Dreiklang AT x Don Carino du Bois

8 Cream de Luxe DV 2019 Cassanova du Bois x Veenstra’s Promise

 

11:30 uur Groep 1 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag

aansluitend Groep 2 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag

 

11:45 uur Groep 3 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

9 Isala's Linnaeus 2018 Leuns Veld's Winston jr x Krimh ox

10 Linton 2019 Leuns Veld's Winston jr x Compagnon’s Humphrey

11 Wonder Boy FN 2019 Leuns Veld's Winston jr x Don Cremello du Bois

12 Lisandro 2019 Leuns Veld's Winston jr x Le Matsjo

56 Veenstra's O'Ryan 2019 Jonker's Jayden x Le Matsjo

 

aansluitend Groep 4 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

13 G-Star 2019 Genscher x Der Feine Lord

14 Cooper van het Gildeland 2019 Coer Noble x Kinetic Wizard

15 Leopold 2019 Le Matsjo x Morgenland’s Fabian

16 Davinci JVDB 2019 Nightfever II x Orchard Red Prince

17 Zidane 2019 Zip x Kierow van Klaverborch

 

aansluitend Groep 5 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

18 Si Joli du Vi 2019 Stopelholms Jumper x Zorba du Vi

19 Mc Creamy van 't Heike 2019 Mc Jonnas x Quito de Baussy

20 Gaio van de Vennehof 2019 Glasgow van 't Merelsnest x Kanshebber

21 PAV Schlaufuchs 2017 Szenario x Nico the Champ

 

13:40 uur Groep 3 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag

aansluitend Groep 4 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag

aansluitend Groep 5 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag

 

14:05 uur 2e bezichtiging rijponyhengsten: dressuur Groep 1

aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: dressuur Groep 2

aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: allround Groep 3

aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: allround Groep 4

aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: springen Groep 5

 

Aanvang 15:00 uur: Presentatie op de harde bodem voor springpaarden en lineair scoren

22 Chilli v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Zilverstar T

23 Connawara v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Hamar

24 Chacco Rêve de la Vita WM 2019 Chacoon Blue x Nabab de Reve

25 Dakar Otra Vez 2019 Dakar VDL x Up to Date

26 Daryus van het Poeleind Z 2019 Dominator 2000 Z x Nabab de Reve

27 Orakel 2019 Halifax van het Kluizenbos x Diarado

28 Juwel Q Z 2019 Jacquet-Go x Last Man Standing

29 Legend of Hassing H Z 2019 Levisto Z x Canabis Z

Certificering:

30 Fabian 2019 Fonne Mundig R x Kentucky

 

15:40 uur Groep 7 Presentatie 4 jarige springhengst onder het zadel

23 Connawara v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Hamar

 

15:55 uur Groep 7 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

22 Chilli v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Zilverstar T

24 Chacco Rêve de la Vita WM 2019 Chacoon Blue x Nabab de Reve

25 Dakar Otra Vez 2019 Dakar VDL x Up to Date

 

aansluitend Groep 8 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi

26 Daryus van het Poeleind Z 2019 Dominator 2000 Z x Nabab de Reve

27 Orakel 2019 Halifax van het Kluizenbos x Diarado

28 Juwel Q Z 2019 Jacquet-Go x Last Man Standing

29 Legend of Hassing H Z 2019 Levisto Z x Canabis Z

30 Fabian 2019 Fonne Mundig R x Kentucky

 

17:15 uur Groep 7 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag

aansluitend Groep 8 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag 1

17:30 uur 2e bezichtiging springhengsten Groep 7

aansluitend 2e bezichtiging springhengsten en certificeringshengst Groep 8


Tagged horses: COOPER VAN HET GILDELAND FABIAN G-STAR JEWEL Q JOLI DU VI LEOPOLD NASHVILLE VAN DE BEEKERHEIDE NOXVILLE VAN DE BEEKERHEIDE ORAKEL VEENSTRA'S O'RYAN WINSTON’S LISANDRO WINTON ZIDANE


Terug