NASHVILLE VAN DE BEEKERHEIDE

Overzicht

Naam: NASHVILLE VAN DE BEEKERHEIDE
UELN: 528008201800559
Chipnummer: 528210004865204
Kleur: DONKERE VOS
Stokmaat: 1,50m
Stamboek: VEULENBOEK
Ras: Rijpony
Discipline: Dressuur
Predicaten: Aangewezen Röntgen
Geboortedatum: 30-04-18
Geslacht: RUIN
Bloedpercentage: 67.543% ox 3.324% xx
Eigenaar/Houder: STAL BEEKERHEIDE
Fokker: STAL BEEKERHEIDE

Omschrijving

April 2022:
Hengst was niet aangezig op de Henstenshow 2022 of de inhaaldag en heeft daarmee voor 2022 niet aan alle eisen voor goedkeuring voldaan.

Pedigree van 'NASHVILLE VAN DE BEEKERHEIDE'

NEPTUNE VAN DE BEEKERHEIDE NRPS NPA 990678.99 1999
Stb Keur Prestatie sport & fok Preferent
VOS 1,48m
NOËL VAN DE STEEGEIND NRPS NPA 940953.94 1994
Stb Prestatie-sport
VOS 1,45m
NIEUWMOED'S NEPAL NRPS NPA 910009.88 1988
Stb Prestatie-sport
VOS 1,48m
NETRON OX AVS A 2713 1982
NIEUWMOEDS SHERRY NRPS NPA STB 84.58 1981
Stb Ster Preferent
NARIM VAN DE STEEGEIND NRPS NPA 921831.89 1989
Stb Keur Prestatie-sport Preferent
BRUIN 1,46m
CONDOR OX AVS 528001000001830 1979
Keur Preferent
NATASJA NWPCS 1167
Stb
ERIKA NRPS NPA 020235.88 1988
Stb Preferent
VOS
EL KHAFIF OX AVS A 350
Prestatie-fok
VOS 1,49m
ALMANZA OX AVS NC618
MANTELLA OX AVS NC619
KE NWPCS 27016 1985
Stb Preferent
SCHIMMEL
ZELDER'S ASHLY NWPCS 7165 1974
Stb
ASTRID NWPCS 23372
IMARA VAN DE BEEKERHEIDE NRPS NPA 211695.01 2001
Stb Ster Prestatie-fok Preferent
VOS 1,50m
BURGTHOEVE'S ISARCO NRPS NPA 940788.94 1994
Stb Prestatie sport & fok Preferent
BRUIN 1,47m
IDZARD NRPS NPA 920015.89 1989
Stb Keur Prestatie sport & fok Preferent
VOS 1,48m
ISMAËL OX AVS A 206 1965
Stb Keur Prestatie-fok Preferent
ASTRID NRPS NPA STB 85.9 1980
Stb Keur Prestatie sport & fok Preferent
BEAUTY NRPS NRA 9100789.91 1991
Stb Preferent
BRUIN 1,51m
CONDOR OX AVS 528001000001830 1979
Keur Preferent
SILVESTER NRPS NPA STB 83.47 1980
Stb
COCO VALROSA NRPS NPA 991105.92 1992
Stb Prestatie-fok Preferent
VOS 1,45m
KOOIHUSTER FOLKERT NWPCS 13901 1985
Stb
VOS 1,41m
DOWNLAND FOLKLORE NWPCS 11337 1977
Stb Elite Prestatie-fok
ATJE NWPCS 18084 2038
Stb Elite Kroon
CHEEKY-VALROSA NWPCS 28241 K
Stb
CONQUISTADOR NRPS NPA STB 87.3 1972
Stb Keur
JUMPING VALROSA NWPCS 15370 K
Stb

Nieuws van 'NASHVILLE VAN DE BEEKERHEIDE'

Actueel
woensdag 16 februari

Tijdschema HK donderdag 17 februari

ERMELO - Hier volgt het tijdschema voor de hengstenkeuring donderdag 17 februari 2022 .  17 februari, aanvang 8:30 uur: Presentatie op de harde bodem voor rijponyhengsten en lineair scoren. Dressuur 1 Nashville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Burgthoeve’s Iscarco 2 Noxville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Conrad SR 3 Monaco WNE 2018 FS Mr. Right x Sorento 4 Dirty Dancer NF 2018 Dreidimensional AT x Don Carino du Bois 5 Dresscode Capriccio 2019 Steendieks Cantucinni x Dornik B 6 Geronimo Taonga 2019 Golden West x FS Don't Worry 7 Day Dream NF 2019 Dreiklang AT x Don Carino du Bois 8 Cream de Luxe DV 2019 Cassanova du Bois x Veenstra’s Promise   Allround 9 Isala's Linnaeus 2018 Leuns Veld's Winston jr x Krimh ox 10 Linton 2019 Leuns Veld's Winston jr x Compagnon’s Humphrey 11 Wonder Boy FN 2019 Leuns Veld's Winston jr x Don Cremello du Bois 12 Lisandro   2019 Leuns Veld's Winston jr x Le Matsjo 56 Veenstra's O'Ryan 2019 Jonker's Jayden x Le Matsjo 13 G-Star 2019 Genscher x Der Feine Lord 14 Cooper van het Gildeland 2019 Coer Noble x Kinetic Wizard 15 Leopold 2019 Le Matsjo x Morgenland’s Fabian 16 Davinci JVDB 2019 Nightfever II x Orchard Red Prince 17 Zidane 2019 Zip x Kierow van Klaverborch   Springen 18 Si Joli du Vi 2019 Stopelholms Jumper x Zorba du Vi 19 Mc Creamy van 't Heike 2019 Mc Jonnas x Quito de Baussy 20 Gaio van de Vennehof 2019 Glasgow van 't Merelsnest x Kanshebber 21 PAV Schlaufuchs 2017 Szenario x Nico the Champ   10.00 uur: Groep 1 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 1 Nashville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Burgthoeve’s Iscarco 2 Noxville van de Beekerheide 2018 Neptune van de Beekerheide x Conrad SR   10:15 uur Groep 2 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 3 Monaco WNE 2018 FS Mr. Right x Sorento 4 Dirty Dancer NF 2018 Dreidimensional AT x Don Carino du Bois 5 Dresscode Capriccio 2019 Steendieks Cantucinni x Dornik B 6 Geronimo Taonga 2019 Golden West x FS Don't Worry 7 Day Dream NF 2019 Dreiklang AT x Don Carino du Bois 8 Cream de Luxe DV 2019 Cassanova du Bois x Veenstra’s Promise   11:30 uur Groep 1 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 2 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag   11:45 uur Groep 3 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 9 Isala's Linnaeus 2018 Leuns Veld's Winston jr x Krimh ox 10 Linton 2019 Leuns Veld's Winston jr x Compagnon’s Humphrey 11 Wonder Boy FN 2019 Leuns Veld's Winston jr x Don Cremello du Bois 12 Lisandro 2019 Leuns Veld's Winston jr x Le Matsjo 56 Veenstra's O'Ryan 2019 Jonker's Jayden x Le Matsjo   aansluitend Groep 4 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 13 G-Star 2019 Genscher x Der Feine Lord 14 Cooper van het Gildeland 2019 Coer Noble x Kinetic Wizard 15 Leopold 2019 Le Matsjo x Morgenland’s Fabian 16 Davinci JVDB 2019 Nightfever II x Orchard Red Prince 17 Zidane 2019 Zip x Kierow van Klaverborch   aansluitend Groep 5 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 18 Si Joli du Vi 2019 Stopelholms Jumper x Zorba du Vi 19 Mc Creamy van 't Heike 2019 Mc Jonnas x Quito de Baussy 20 Gaio van de Vennehof 2019 Glasgow van 't Merelsnest x Kanshebber 21 PAV Schlaufuchs 2017 Szenario x Nico the Champ   13:40 uur Groep 3 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 4 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 5 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag   14:05 uur 2e bezichtiging rijponyhengsten: dressuur Groep 1 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: dressuur Groep 2 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: allround Groep 3 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: allround Groep 4 aansluitend 2e bezichtiging rijponyhengsten: springen Groep 5   Aanvang 15:00 uur: Presentatie op de harde bodem voor springpaarden en lineair scoren 22 Chilli v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Zilverstar T 23 Connawara v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Hamar 24 Chacco Rêve de la Vita WM 2019 Chacoon Blue x Nabab de Reve 25 Dakar Otra Vez 2019 Dakar VDL x Up to Date 26 Daryus van het Poeleind Z 2019 Dominator 2000 Z x Nabab de Reve 27 Orakel 2019 Halifax van het Kluizenbos x Diarado 28 Juwel Q Z 2019 Jacquet-Go x Last Man Standing 29 Legend of Hassing H Z 2019 Levisto Z x Canabis Z Certificering: 30 Fabian 2019 Fonne Mundig R x Kentucky   15:40 uur Groep 7 Presentatie 4 jarige springhengst onder het zadel 23 Connawara v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Hamar   15:55 uur Groep 7 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 22 Chilli v.d. Woestenheide 2018 Chilli Willi x Zilverstar T 24 Chacco Rêve de la Vita WM 2019 Chacoon Blue x Nabab de Reve 25 Dakar Otra Vez 2019 Dakar VDL x Up to Date   aansluitend Groep 8 Presentatie vrij bewegen & springen in de kooi 26 Daryus van het Poeleind Z 2019 Dominator 2000 Z x Nabab de Reve 27 Orakel 2019 Halifax van het Kluizenbos x Diarado 28 Juwel Q Z 2019 Jacquet-Go x Last Man Standing 29 Legend of Hassing H Z 2019 Levisto Z x Canabis Z 30 Fabian 2019 Fonne Mundig R x Kentucky   17:15 uur Groep 7 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag aansluitend Groep 8 rond stappen in de kooi, aansluitend bekendmaking uitslag 1 17:30 uur 2e bezichtiging springhengsten Groep 7 aansluitend 2e bezichtiging springhengsten en certificeringshengst Groep 8