NRPS-menpony op WK Le Pin au Haras

maandag 22 september

NRPS-menpony op WK Le Pin au Haras

Afgelopen week is Desiree van Lambalgen met haar NRPS-pony Nightjoetsjni’s Grevenrit – of zeg maar gewoon Boy – gestart op het WK pony mennen op de prachtige locatie van het Franse Le Pin au Haras. Ze eindigden op een mooie 19e plaats (van 42 deelnemers).

De ponyruin met zijn opmerkelijke naam stamt van Nightfever II uit de stermerrie Marinka’s Grevenrit (Orchard Boginov x Juravel ox x De Ridderslag Carlo, NRPS Jurolien-merrielijn) en werd gefokt door mw. F. Schonewille-van de Kamp.

 

Op donderdag heeft de combinatie een fijne dressuur proef kunnen rijden, wat mooie punten en de voorlopige 15e plaats opleverde. Op zaterdag stond de spectaculaire marathon op het programma. Desiree vertelt: “Het was een zware marathon, omdat eigenlijk alle hindernissen tegen de bult op lagen. Helaas zijn we in beide waterhindernissen wat tijd verloren. Waardoor we naar de 20e plaats zijn gezakt na de marathon. Boy was nog wel mooi fit na deze zware marathon; dat was voor ons het belangrijkste."

Op zondag stond een mooie vaardigheid op het programma. "Boy vind dit een super leuk spelletje wat ons een dubbel 0 rondje opleverde. Omdat de tijd niet enorm krap stond, waren er meerdere rijders die dubbel 0 reden. We konden toch nog een plaatsje stijgen en zijn geëindigd op een mooie 19e plaats. Wij zijn hier enorm trots op, omdat Boy afgelopen winter de hele winter heeft stilgestaan door een blessure. Waardoor de voorbereiding korter en anders verliep dan gepland. Super gaaf om er dan toch te mogen rijden!”

Fotograaf: Marie de Ronde-Oudemans


Tagged horses: NIGHTJOETSJNI'S GREVENRIT


Terug